O mnie

Firma WAMP jest obecna na rynku od lat 80 XX w. zarówno w dziedzinie usług jak i produkcji. Od 2008 roku rozwinęliśmy gałąź specjalizującą się w fachowej obsłudze rynku nieruchomości, najpierw współpracując z firmą Metrohouse S.A., a potem na bazie otrzymanej licencji o nr 20042. Naszą misją jest pewność i bezpieczeństwo klienta podczas transakcji.

Wykorzystując doświadczenie w pracy i budowaniu relacji zarówno z klientem biznesowym, komercyjnym jak i indywidualnym, obsługujemy transakcje kupna, sprzedaży i najmu domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych, obiektów, hal i powierzchni biurowych. Często współpracujemy również z inwestorami sprzedając nowe lokale na rynku wtórnym, a także z deweloperami pomagając im sprzedać nowe mieszkania i domy z rynku pierwotnego oraz pozyskać atrakcyjne grunty pod inwestycje.

Działamy w Warszawie i okolicach, w szczególności w Śródmieściu, na Żoliborzu, Woli, Bielanach, Bemowie, Młocinach po Łomianki, a nawet Kaliszki na północ w stronę Gdańska oraz Izabelinie, Babicach, po Stare Koczargi od strony zachodniej.

Bardzo cenimy sobie opinie klientów o naszej pracy. Chcemy, żeby do nas wracali i polecali innym. Dlatego:

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
15 3
Niepoprawny wynik